Dřevěná pergola se zastřešením

Dřevěné pergoly

Pergoly se v poslední době těší velkému zájmu. Stále oblíbenější je pozvat své přátele na grilování, skleničku vína ven na zahradu a užívat si relaxaci v blízkosti svého domu. Vaši hosté ocení jak estetický, tak funkční doplněk Vaší zahrady. 

Dřevěné pergoly vytváří na zahradě skvělý estetický dojem. Tento estetický dojem je ještě navíc obohacen o funkčnost dřevěných pergol. Dřevěné pergoly se vyznačují dlouhou životností. Díky kvalitním materiálům, se kterými Stolařství Grecula pracuje, je kvalita zaručena.

Dřevěné pergoly si ještě můžete přizpůsobit svým individuálním požadavkům. Stolařství Grecula Vám poskytne bezplatnou konzultaci a pokusí se splnit všechna Vaše přání.

Zastřešení dřevěných pergol

Zastřešení dřevěných pergol znamená rozšířit možnosti, kdy je možné pergolu využívat. Díky střešní konstrukci Vás již nezaskočí déšť ani nepříjemné sluneční paprsky. Zastřešování pergol prošlo v posledních letech velkým vývojem. Je velké množství materiálů, kterými je možné pergolu zastřešit. O své konkrétní představě pergoly je dobré se poradit s odborníky na tuto problematiku, jakými je právě Stolařství Grecula.

Dřevěné konstrukce pergoly

Dřevo jako materiál ke konstrukci pergoly se v poslední době těší velké oblibě. Dřevěné konstrukce nenarušují estetiku zahrady, ale zároveň i nadále dřevěná pergola plně plní svoji funkčnost. Dřevěné pergoly se stanou Vaší oázou klidu. Stylové provedení povznese Vaši pergolu na jedinečný doplněk Vaší zahrady.

Dřevěné konstrukce je poté možno doplnit dřevěným zahradním nábytkem, grilem atd. a vytvořit si tak na zahradě útulné místo k relaxaci.

Další fotografie z realizace pergol naleznete v referencích pod zahradními pergoly.

obrázek na pozadí