Dřevěná zahradní pergola

Typy zahradních pergol

Zahradní pergoly slouží jako místo k relaxaci, odpočinku v soukromí Vaší zahrady. Můžete si zde užívat nerušeného klidu, pořádat oslavy nebo posezení s přáteli. Pergoly se stávají nedílnou součástí každého rodinného domu a přináší velké množství výhod. Pergola se stane nejnavštěvovanějším místem, kde se bude scházet celá rodina od jara do podzimu

Široká škála typů pergol umožňuje zákazníkovi vybrat si vždy přesně takovou, jaká odpovídá jeho požadavkům. Pergoly byly dříve uloženy na mohutných sloupech z kamene, nebo z cihel. Nyní se však stále větší oblibě těší dřevěné pergoly, které díky svému materiálu umožňují ještě více se přiblížit přírodě. 

Stínící zahradní pergola ze dřeva

Stínící zahradní pergola ze dřeva rozšiřuje životní prostor a zároveň přibližuje k přírodě v pohodlí domova. Stínící pergoly jsou velmi oblíbené v restauracích, kdy umožňují návštěvníkům vychutnat si oblíbené gastronomické pochoutky na zahrádce. Díky stínícím pergolám však není posezení na zahrádce odkázáno jen na příznivé počasí. Stínící střechy jsou často vyrobeny tak, aby se daly během nepřízně počasí zatáhnout.

Nejen gastronomie oceňuje výhody stínících pergol. Stále oblíbenější jsou také stínící pergoly na zahradách rodinných domů. Stínící zahradní pergoly ze dřeva slouží jako přechod z domova do zahrady, do přírody

Firma Grecula nabízí konstrukci zahradních pergol dle individuálních požadavků každého zákazníka. Spokojenost zákazníka je cílem Stolařství Grecula. Kvalitu a výhody dřevěných stínících pergol poznáte již při prvním odpočinku v nové pergole.

Krytá posezení

Velkou výhodou krytých posezení je jejich funkčnost. V krytých pergolách můžete relaxovat i během deštivých dnů. Střecha krytých posezení Vás uchrání jak před deštěm, tak před nepříjemnými slunečními paprsky. Relaxovat nebo grilovat tak víceméně můžete bez ohledu na rozmary počasí.

Další fotografie z realizace pergol naleznete v referencích pod zahradními pergoly.

obrázek na pozadí