Kvalitní dřevěné schodiště se zábradlím

Schodiště vybavené zábradlím

Dřevěné schody jsou základem útulného domova. Jsou dominantou, které si ihned všimne každá návštěva. Jejich důležitý doplňkem je zábradlí, které má nejenom funkci bezpečnostní, ale také funkci estetickou.

Schodiště z masivu

Dřevěné schodiště je vyrobeno z masivního dřeva, které je mořeno do barevného tónu masivních podlah. Dřevěné schody stejně jako ostatní prvky interiér ohřívají svou teplou barvou a domov tvoří útulnějším. Masivní dřevo je tradičním materiálem pro schody a z funkčního hlediska také velmi trvanlivé. Schodiště v realizovaném interiéru je dominantou, která je v harmonické kombinaci s ostatními prvky.  Následné dřevěné olištování schodiště je velice praktické pro úklid a svým způsobem schodiště elegantně zakončuje u zdi.

Čepové schodiště

Čepová schodiště jsou také běžně nazývána jako vynášené schody. Často jsou spojována s nerezovým zábradlím. Tato schodiště jsou výjimečná nejenom svým vzdušným dojmem, ale také svým konstrukčním řešením. Vnitřní část schodiště (v prostoru) je vynášena svislými nerezovými rozpěrami, za jejichž technickou kvalitu Vám ručíme. V případě potřeby čepové schodiště doplňujeme o nosníky z oceli, které jsou v celkovém souladu s designovým vzhledem.

Zábradlí

Zábradlí je většinou řešeno v dřevonerezovém provedení, výplň se vytváří z nerezových prutů, které v horní části zábradlí přechází ohýbanými a svařenými prvky do galerie. Dřevonerezové zábradlí vypadá velmi elegantně, zvlášť když jsou pruty propojené.

obrázek na pozadí