Pergola stíněná výpletem s posezením

Typy zahradních pergol

Velké množství typů zahradních pergol umožňuje zákazníkům vybrat si vždy takovou, která bude odpovídat přesně individuálním požadavkům. Pergoly je možné umístit samostatně na zahradě nebo u zdi rodinných domů. Dřevěné přístřešky mohou sloužit jak pro relaxaci, tak jako přístřešek pro auto. Pergoly je možné mít otevřené, nebo je zastínit a rozšířit tak ještě víc dobu, kdy můžete v pergole relaxovat. 

Zastínění pergol

Zastínění pergol umožňuje zahradní přístřešky využívat i během deštivých dnů nebo se tak chránit před dotěrnými slunečními paprsky. Záleží jen na individuálních potřebách konkrétního zákazníka, jak si přeje pergolu využívat.

Pokud má konstrukce splňovat určitý účel, je potřeba své požadavky představit firmě, která bude pergolu konstruovat. Stolařství Grecula přistupuje ke každé zakázce individuálně a snaží se realizovat každé přání zákazníka.

Při zastínění pergoly je potřeba analyzovat polohu vůči světovým stranám, vůči pohybu slunce, nepříjemnému větru. Zastínění pergoly poskytne také větší pocit soukromí, díky zastínění se tak vyhnete zvědavým pohledům z ulice nebo od sousedů. 

Zastínění pergol výpletem

Zastínění pergol je možné řešit několika způsoby. Ten nejvhodnější právě pro Vaši pergolu Vám doporučí firma Grecula. Stolařství Grecula Vám poskytne konzultace, cenovou kalkulaci a návrh zdarma. Velmi oblíbené je zastínit pergolu výpletem

Dřevěná pergola s posezením

Pergoly jsou stále vyhledávanější a stále oblíbenější místa během teplých dnů. Umožňují užívat si nerušený odpočinek v soukromí. Dřevěná pergola umožňuje ještě větší přiblížení se k přírodě. Pergolu je možné posléze doplnit nábytkem, grilem… Dřevěná pergola s posezením se stane Vaším útočištěm a oblíbeným místem k relaxaci a setkávání se s přáteli, s rodinou.

Další fotografie z realizace pergol naleznete v referencích pod zahradními pergoly.

obrázek na pozadí