Výroba oken na míru dle přání zákazníka

Tvoříme okna na zakázku

Okna jsou součástí každého domu, ať se jedná o rodinný domek, chalupu, firmu, byt či pouze garsonku. Okna jim dodají pocit útulného domova, tvoří dokonalou izolaci a navíc prosvětlují celý objekt slunečními paprsky. Právě kvůli důležitosti oken se naše firma rozhodla zařadit tyto výrobky do svého sortimentu. Záleží nám na každém Vás, proto ke každému přistupujeme individuálně, tvoříme okna na zakázku a snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám.

Plníme Vaše přání

Široká škála znalosti technologických a konstrukčních postupů a s technologií povrchové úpravy dřeva (hluboký mat, vysoký lesk, pololesk, patina, oleje, vosky, lazury) Vám jako zákazníkovi zaručují vysokou kvalitu. Vaše spokojenost je náš cíl. K požadavkům a přáním našich zákazníků přistupujeme vždy individuálně a jsme schopní realizovat jakékoliv požadavky zákazníka na výrobu oken a zákazník má právo kontroly díla v jakékoliv fázi jeho výroby. Cenová kalkulace, konzultace a návrh jsou zdarma od vzniku naší firmy. Ačkoliv se zabýváme kusovou zakázkovou výrobou, jsme schopni realizovat větší nebo menší zakázky a máme nemalé zkušenosti s realizací na větších projektech. Kvalitu našich výrobků, odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti a ty nejlepší materiály podtrhuje záruka 7 let.

Atypické okna na míru za skvělé ceny

V době vysoké konkurence na trhu je naší snahou zachovat kvalitu a co nejpřijatelnější ceny pro zákazníka. Proto je cena vždy kalkulovaná z aktuálních cen materiálu na trhu a u atypického výrobku není přičítaná k ceně žádná přirážka za atyp, ale jen skutečná časová náročnost na jeho výrobu. V ceně je zahrnuto vše, co se týká konkrétní zakázky, a nejsou následně vyžadovány žádné další skryté výdaje mimo víceprací, které si zákazník objedná navíc mimo rámec díla a předem jejich cenu odsouhlasil. Pokud plánujete výměnu oken či koupi oken do nového domu, neváhejte a obraťte se na náš tým profesionálů, který vytvoří prvotřídně kvalitní okna za přijatelnou cenu!

obrázek na pozadí