Koupelnová skříňka z masivu se šuplíkem

Koupelnové skříňky se šuplíkem z dubu, buku, borovice nebo olše

Koupelnový nábytek je bohužel velmi náchylný k poškození. Ať už vlivem vody nebo vlhkosti či vlivem častého používání a rychlého opotřebení. Proto do koupelny volíme kvalitní a pevný nábytek, jako třeba masiv. Bohužel jeho kvalita je vykoupena vyšší cenou než u běžného, např. dřevotřískového nábytku, ale věřte, že počáteční vyšší investice se Vám několikanásobně vrátíNábytek z masivu je totiž opravdu odolný a vydrží nesrovnatelně dlouho. 

Masiv se upravuje přírodní povrchovou úpravou, a to voskem. Ten dodá nábytku nejenom lesk, ale i větší ochranu před vnějšími vlivy.

Masiv je odolný vůči vlhkosti

skříněk do koupelny se šuplíkem nebo více šuplíky si dáváme také pozor na kvalitu pojezdového zařízení šuplíku. Je třeba, aby stejně jako nábytek byl vyroben z kvalitních materiálů a odolal tak působení vlhkosti. V lepším případě by mohl být ošetřen antikorozním nátěrem či povrchovou úpravou.

Koupelnové skříňky se šuplíkem mohou mít v koupelně spoustu využití. Ať už do nich ukládáme kosmetiku, čisticí prostředky, hygienické potřeby nebo třeba ručníky a další. Mít v koupelně dostatek úložného prostoru je velmi praktické a neocenitelné.

Různorodost koupelnových skříněk

Koupelnové skříňky se šuplíkem mohou mít různá provedení. Šuplíků může být v koupelnové skříňce více. Skříňka může obsahovat police. Ty mohou být kryty dvířky nebo být otevřené. Variant skříněk se šuplíky do koupelny je nepřeberné množství. Při výběru je nutné se řídit rozměry koupelny. Pokud ty nám dovolí volit z více variant a provedení, stačí jen vybírat a plánovat. 

Koupelnové skříňky se šuplíkem mohou být uloženy i pod umyvadlem. Prostor těchto šuplíků nám trochu sníží trubky odpadu, které ale elegantně uklidíme. I tak jde prostor pod umyvadlem správným uzpůsobením skříňky skvěle využít.

Další fotografie z realizace koupelnových skříněk naleznete v referencích pod koupelnovým nábytkem.

obrázek na pozadí