Barová deska z bukového dřeva

Stolařství Grecula vyrábí barové desky na zakázku

Stolařství Grecula se specializuje na výrobu nábytku již od roku 1999 a představuje tak spolehlivou firmu, která splní vždy to, co si zákazník přeje. Každý požadavek zákazníka se snaží firma splnit tak, aby byl zákazník spokojen. Ke každé zakázce firma přistupuje individuálně a zákazník má právo kontroly díla v jakékoliv fázi výroby.

Stolařství Grecula zpracovává výrobky z masivu, dýhy a lamina. Firma je tak schopna vytvořit jakýkoliv kus nábytku na míru. Stolařství Grecula Vám vytvoří nábytek do ložnice, schodiště, dveře, pergoly, kuchyně na míru… Kvalitu výrobků poznáte na první pohled. Nábytek Vám firma namontuje, zapojí vodu, elektřinu a plyn. Zákazník se tak nemusí o nic starat, zároveň však může kontrolovat výrobní fáze své objednávky. 

Masivní nábytek

Masivní nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností. Masivní nábytek je v porovnání s jinými materiály o poznání dražší, z dlouhodobějšího hlediska je ale koupě nábytku z masivu výhodnější. Masivní nábytek totiž vydrží o poznání déle než nábytek z dřevotřísky. Nábytek z masivu je zároveň nadčasový – dřevo je stále moderní a populární. Masivní nábytek je také zdravotně nezávadný, neuvolňuje žádné nežádoucí či rakovinotvorné látky, proto se tento typ nábytku doporučuje i dětem a alergikům. Zároveň je masivní nábytek snadný na údržbu. Velkou výhodou je také pevnost a vysoká kvalita nábytku.

Dřevěná masivní barová deska

Součástí moderních kuchyní je barová deska, které rozšiřuje pracovní plochu v kuchyni a zároveň dodává kuchyni nový rozměr, působí esteticky. Barové desky by měly být, stejně jako celá kuchyň, z kvalitních a pevných materiálů. Při výrobě kuchyní se doporučuje právě masiv, který tyto požadavky splňuje. Kvalitní jsou tak například stoličky z bukového dřeva.

Masivní deska buk je ideálním řešením pro vytvoření kvalitní a zároveň moderní a krásné kuchyně. Barová deska vytvořená z masivu dodá kuchyni výborný estetický dojem, který je navíc podtržen kvalitou a dlouhou životností.

obrázek na pozadí