Dřevěné obložení krbu

Krby jsou estetickým doplňkem domácnosti

Krby získávají v moderních domácnostech své výsadní postavení. Téměř každá moderní domácnost je nyní již obohacena o příjemný kout s krbem. Krb je skvělým estetickým doplňkem, který navíc příjemně vyhřeje domácnost a poskytne to pravé teplo domova.

Krby prošly v posledních letech velkým vývojem. Dnes není problém, aby byl krb součástí i té nejmodernější domácnosti. Krby však nejsou vymožeností jen moderních domů a bytů. Díky širokému výběru, jak může krb vypadat, je možné jej vložit do každého domova. Každá rodina se bude častěji a ráda scházet právě u teplého krbu.

Krby se těší velké oblibě jak v interiérech, tak v exteriérech. Součástí většiny pergol se stává krb, kde je možné grilovat a vychutnávat si tak úžasné grilované lahůdky na čerstvém vzduchu. Krb navodí za každých okolností příjemnou atmosféru.

Obklady krbů

Přizpůsobit krb každé domácnosti umožňují i obklady, kterých je v dnešní době velké množství. Existuje velké množství betonových, cihlových, kamenných, sádrových a dřevěných obkladů

Dřevěné obklady krbu

Dřevěné obklady krbu jsou důkazem toho, jak jednoduše lze luxusní dřevo zařadit do interiéru. Dřevo jako přírodní materiál změní a zútulní celou místnost. Dřevěné obklady ocení nejen milovníci krásných a útulných interiérů, ale zároveň vyznavači kvalitní hudby. Dřevo totiž zlepší celkovou akustiku místnosti.

Dřevěné obklady jsou vyráběny na zakázku a vždy podle konkrétních potřeb zákazníka. Obklady Vašeho krbu tak budou vždy jedinečné, originální a vždy přesně podle Vašich představ.

obrázek na pozadí