Dřevěné moderní pergoly u zdi domu

Dřevěné pergoly k relaxaci

Součástí nových a renovovaných domů se stále častěji stávají dřevěné pergoly u zdi domu. Tento moderní typ dřevěných pergol se v současné době stává stále oblíbenější. Moderní dřevěné pergoly ke zdi domu mají velké množství výhod. Domy s pergolou u zdi získávají nový vzhled, novou hodnotu a zajistí obyvatelům domů široké možnosti k relaxaci.

Výhody dřevěných pergol u zdi domu

Velkou výhodou moderních dřevěných pergol u zdi je především možnost relaxovat vždy, když to počasí dovolí. Pergoly je samozřejmě možné i uzavřít. Tím rozšíříte obytný prostor domu a můžete zde relaxovat i v chladných obdobích.

Pergoly skvěle poslouží nejen pro odpočinek, ale také pro pořádání oslav atd. Pergola u zdi domu může sloužit i jako pracovna na čerstvém vzduchu, místo, kde si příjemně odpočinete. Velkou výhodou pergoly u zdi je to, že je pergola opřena právě o zeď domu, kdy ke spojení je možné použít kovové závěsy anebo konce příčných trámků připojit k vodorovné dřevěné desce, která je vždy přišroubována ke zdi. 

Záleží už jen na Vás, jak si pergolu zařídíte a čím ji doplníte. Díky venkovnímu nábytku, grilu apod. se z pergoly stane příjemné prostředí, kde budete trávit většinu volného času.

Výroba pergoly na míru

Moderní dřevěné pergoly ke zdi jsou většinou vyráběny na míru, dle individuálních požadavků zákazníka. Návrh, zhotovení i konstrukci pergoly u zdi Vám zajistí Stolařství Grecula

Stolařství Grecula vyrábí cenově přijatelné pergoly

Stolařství Grecula Vám připraví pergolu přesně podle Vašich požadavků. Firma působí na trhu již několik let a zaručuje vysokou kvalitu a spokojenost zákazníka. I přes kvalitu, kterou výrobky firmy Grecula disponují, jsou ceny přijatelné a vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Zákazník má právo kontroly zhotovování pergoly v jakékoliv fázi výroby a s firmou své požadavky konzultovat. Cenová kalkulace, konzultace a návrh jsou zdarma! Na výrobky firmy Grecula se vztahuje záruka 7 let!

Další fotografie z realizace pergol naleznete v referencích pod zahradními pergoly.

obrázek na pozadí