Otevřená pergola z dřevěných trámů

Oblíbené pergoly jsou funkčním doplňkem zahrad

Pergola se díky svému vzhledu a účelu těší stále větší oblíbenosti. Pergola představuje nejen estetický, ale především funkční doplněk každé zahrady. Díky pergole budou letní večery ještě příjemnější. Můžete se zde scházet u letního grilování, pořádat rodinné oslavy nebo ji využívat jako skvělé místo k relaxaci. V pergole si můžete dopřávat nerušený odpočinek na čerstvém vzduchu a v soukromí Vaší zahrady.

Díky pergole můžete na zahradě relaxovat od jara až do podzimu. Zahradní pergola Vás ochrání před deštěm i nepříjemnými slunečními paprsky.

Pergola se stane také dokonalým estetickým doplňkem Vaší zahrady a stane se Vaší oázou klidu. Na výběr máte různé velikosti, provedení. Můžete si vybrat mezi otevřenými konstrukcemi, nebo částečně uzavřenými pergolami.

Otevřené konstrukce pergol i jako přístřešek pro auto

Venkovní otevřená konstrukce pergoly z dřevěných trámů nemusí sloužit jen jako místo k relaxaci. Otevřené konstrukce mohou stejně dobře posloužit jako přístřešky pro auto. Garážový přístřešek plně nahradí nevzhlednou garáž a navíc doplní Vaši zahradu o stylový doplněk. Stavba otevřené konstrukce z dřevěných trámů ušetří zbytečné náklady za zděné garáže.

Pokud zvolíte otevřenou konstrukci pergoly, můžete si vytvořit stín pomocí popínavých rostlin. Tento typ konstrukce zahradní pergoly může však skvěle posloužit i jako místo k relaxaci. Doplňte si otevřenou konstrukci pergoly krbem, zahradním nábytkem a odpočívejte zde během teplých dnů.

Pergoly s dlouhou životností a zárukou

Představte svoji konkrétní představu o pergole firmě Grecula a nechte si na Vaší zahradě vytvořit jak estetický, tak funkční přístřešek. Firma Grecula udělá vše pro splnění Vašich představ a k Vaší úplné spokojenosti. Firma Grecula používá při konstrukci dřevěných pergol nejkvalitnější materiály. Díky široké škále znalosti technologických a konstrukčních postupů zaručuje firma Grecula vysokou kvalitu, které je ještě podpořena sedmiletou zárukou

Další fotografie z realizace pergol naleznete v referencích pod zahradními pergoly.

obrázek na pozadí