Komoda jako masivní bukový prádelník

úložným prostorem má každá rodiny vždycky problém. Ať je ho sebevíc, stále nestačí. Proto se naše firma, zabývající se výrobou dveří, oken, dřevěných zárubní, rozhodla do svého sortimentu přidat také nábytek. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek na míru, který vytvoří v každém domě či bytě útulnou atmosféru. Jelikož jsme se rozhodli používat čistě přírodní materiály, jako je dřevo, Váš domov také dokonale provoní přírodní vůní. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci jsou Vám téměř denně k službám a těší se na Vaše dotazy. Také můžete přímo navštívit naši pobočku, která se nachází v Ostravě.

Prádelník v koupelně

Prádelníky z masivu jsou ideálním druhem nábytku především do pokoje, ložnice a koupelny. Jejich univerzální vzhled a dlouhá životnost Vám zaručí dlouholetou spokojenost. Prádelník Vám vyrobíme přesně podle Vašich přání a požadavků, takže získáte dostatek úložných prostor přesně podle Vašich představ. Prádelník bývá s oblibou umisťován právě do koupelen, které většině nábytku netvoří zrovna ideální podmínky. V koupelně je totiž nábytek extrémně namáhán. Především vlhkostí, ale i možným postříkáním vodou jej denně zatěžujeme. Je tedy důležité volit opravdu kvalitní a trvanlivý materiál a tím je především masiv.

Skrytý šuplík

Velmi dobrým nápadem u nábytku umístěného v koupelně je skrytý šuplík. Ten nám umožní otevřít jeden velký šuplík, který může skrývat další menší. Ty jsou chráněny před nepříznivými vlivy v okolí a zaručí tak delší životnost.  Nápad se skrytými šuplíky není jen funkční, ale i velmi designově originální. Úložného prostoru skrývá tento prostor také dost. 

Různá provedení

Šuplíkové skříňky do koupelny mohou mít různé rozměry a provedení. Šuplíky ve skříňce mohou mít kování na otvírání nebo průřezy, které nenarušují hladkost dřeva a povrch. Dřevo z masivu zaručuje naprostou odolnost a stálost materiálu. Investice je trochu vyšší v porovnání s nábytkem z dřevotřísky, ale vložená investice se nám vyplatí právě kvůli jeho odolnosti a životnosti. Navíc je tento nábytek zdravotně nezávadný a vhodný i pro alergiky.  V nabídce máme několik druhů dřeva, proto záleží jenom na Vás, které si zvolíte. Velmi populárním se stalo dřevo bukové

obrázek na pozadí