Okenní parapety venkovní i vnitřní

Parapety tvoří neodmyslitelnou součást každého okna. Kromě praktického využití jde také o estetické dotvoření luxusního vzhledu oken a tím také vzhledu celého domu či bytu. Svým zákazníkům nabízíme vnitřní a venkovní parapety v libovolných délkách a hloubkách dle Vašeho zaměření. Parapety jsou nabízeny ve standardních barevných provedeních, která tvoří široká škála barev. Proto si vybere opravdu každý.

Dbáme na kvalitu

Dodávané vnitřní a venkovní parapety jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které splňují velmi náročné požadavky na veškeré parametry parapetů. Dodržují všechny stavební i izolační normy. K dodávanému sortimentu parapetů nabízíme i velké množství příslušenství jako rohové a průběžné spojky a různé typy a materiály bočních plastových krytek k parapetům. Správný výběr okenních parapetů dotvoří celkový dojem Vašeho domu či bytu a dodá mu tak celistvý vzhled. Abychom docílili prvotřídního výsledku, neustále hlídáme kvalitu parapetů, které Vám nabízíme. Parapety, které od nás dostanete, kontroluje před jejich odesláním výstupní kontrola a vy tak máte 100% jistotu, že k Vám dorazí parapety dle Vašich požadavků.

Vnitřní parapety

Dodáváme parapety od předního evropského výrobce, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního PVC s vrchní melaninovou fólií pro zvýšenou odolnost parapetů proti poškrábání. Použití kvalitních materiálů při výrobě parapetů má vliv také na jejich delší životnost –  jsou chráněny proti mechanickému poškrábání a poničení, barvy zůstávají stále jako nové a nedochází tak ke žloutnutí či blednutí parapetů.

Venkovní parapety

V naší prodejně na Vás čeká široká nabídka materiálů a barevného provedení parapetů, ve které si zajisté najdete takovou, která Vám bude ladit s odstínem Vašich plastových nebo dřevěných oken, případně lze parapety připravit v libovolné barvě RAL. Neváhejte a kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem, naši profesionálové Vám vždy rádi pomohou! 

obrázek na pozadí