Předsíňová stěna s věšákem a zrcadlem

Věšáková stěna

Věšáková stěna je velmi oblíbenou součástí předsíní. Tento kus nábytku je prvním, co zaujme Vaše hosty. Je potřeba, aby stěna splňovala Vaše požadavky a zároveň působila esteticky ke zbytku domu. Věšáková stěna zároveň musí splňovat funkční požadavky. 

Možnosti, jak má věšáková stěna vypadat, jsou poměrně neomezené. Stolařství Grecula vytvoří věšákovou předsíňovou stěnu přesně podle Vašich představ. Všechna Vaše přání jsou dopředu splněna.

Věšáková stěna se zrcadlem

Věšákové stěny mohou být vytvořeny z různých materiálů. Nyní se těší velké oblibě lamino, které může imitovat dřevo. Lamino je jednoduché na údržbu a je cenově dostupné. Laminové věšákové stěny mohou mít různé tvary, mohou být složeny z různých částí. Věšákové stěny jsou často doplněny zrcadlem

Stolařství Grecula

Stolařství Grecula působí na českém trhu již od roku 1999. Tak dlouhá praxe v oboru stolařství dokazuje vysokou kvalitu nábytku, který firma vyrábí. Firma působí v celé České republice a zároveň na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku

Firma vyrábí na zakázku interiéry a exteriéry z masivu, dýhy a lamina. Firma přistupuje ke každé zakázce individuálně a snaží se splnit každé přání zákazníka. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem Stolařství Grecula. Díky dlouholeté tradici pracuje firma se širokou škálou znalostí technologických a konstrukčních postupů. Firma je schopna realizovat všechny požadavky zákazníka. Zákazník má zároveň právo výrobu díla kontrolovat a zasahovat do jakékoliv fáze. Cenovou kalkulaci a konzultaci poskytuje Stolařství Grecula zdarma. Při výrobě atypického nábytku není k ceně připočítána přirážka, vždy jen skutečná časová náročnost na výrobu daného kusu. Stolařství Grecula je schopna realizovat i větší zakázky. Na výrobky se vztahuje až sedmiletá záruka.

obrázek na pozadí