Koupelnová šuplíková skříňka a stůl

  • Úvodní stránka
  • Stůl a šuplíková skříňka do koupelny pro dvě umývadla z masivu

Šuplíková skříňka do koupelny pro dvě umývadla z masivu

Šuplíková skříňka v koupelně poskytne velké množství úložného prostoru, který je v koupelně tak nezbytný. Skříňky Vám vyrobí Stolařství Grecula na míru, dle rozměrů koupelny, dle Vašich konkrétních požadavků.  Skříňky tak mohou mít různý styl, různý rozměr… Pobyt v koupelně se díky stylovým skříňkám navíc stane i estetickým zážitkem. Opět je vhodné při výběru materiálu na výrobu skříňky do koupelny volit masiv, který má dlouhou životnost a je velmi odolný. Skříňky se nejčastěji vyrábí pod umyvadlo, aby zabíraly co nejméně prostoru. Šuplíkové skříňky je možné vyrobit i pro dvě umyvadla, což Vám poskytne maximální komfort. 

Koupelnový nábytek na míru

Součástí každé koupelny je nepochybně nábytek, který poskytne dostatek prostoru na vše, co potřebujete. Koupelnový nábytek je dnes vyráběn tak, aby bylo vše přehledně uspořádáno a přitom zabíralo minimum místa. Koupelny v bytech jsou často omezeny na minimum místa, a proto je potřeba hledat chytré způsoby, jak využít co nejefektivněji prostor, který se nabízí. Nábytek do koupelny je tedy často vyráběn na míru, dle konkrétních požadavků každého zákazníka. Koupelnu si tak může každý zákazník přizpůsobit svým potřebám a stylu, který preferuje.

Nábytek z masivu Stolařství Grecula

Stolařství Grecula se specializuje na výrobu nábytku na míru dle individuálních potřeb konkrétního zákazníka. Nábytek namontuje, zapojí vodu, elektřinu a plyn. Stačí si tedy jen domluvit termín a veškerou práci odvede firma Grecula za Vás. Stolařství Grecula působí na trhu již 15 let. Kvalita je tedy zaručena léty praxe. Firma se zabývá výrobou nábytku z masivu, dýhy a lamina. Je schopna splnit snad každé přání zákazníka.

Masiv jako materiál na výrobu nábytku, je asi to nejkvalitnější, co může výrobce nabídnout. Za masivní nábytek je nutné si připlatit, z dlouhodobějšího hlediska je ale levnější. Jeho dlouhá životnost a nadčasovost Vám umožní nábytek z masivu využívat až do smrti. Masiv je také zdravotně nezávadný a snadno udržovatelný.

Stůl do koupelny z masivu

Při výběru nábytku do koupelny je třeba pečlivě vybírat ten nejkvalitnější materiál, jaký představuje právě masiv. Nábytek v koupelně je vystavován větší vlhkosti, proto se do koupelny nedoporučuje např. dřevotříska.  

V koupelnách jsou stále oblíbenější tzv. stoly s umývadly. Stůl působí především ve velkých koupelnách esteticky, zabírá minimum prostoru, ale zároveň poskytuje odkládací prostor na vše potřebné. Masiv je při výběru materiálu na výrobu stolu do koupelny tou nejlepší volbou. Masiv disponuje dlouhou životností a vysokou odolností vůči okolním vlivům.

Stolařství Grecula přistupuje ke každé zakázce individuálně a poskytuje konzultaci, cenovou kalkulaci a návrh zdarma

  • Úvodní stránka
  • Stůl a šuplíková skříňka do koupelny pro dvě umývadla z masivu
obrázek na pozadí