Smrkové masivní nástěnné police

Masivní nástěnné police do interiéru

Nástěnná masivní police ze smrku je velmi vhodná do interiéru do všech možných místností. Tato smrková police má jako opěru smrkové trámy, což vypadá velmi elegantně a nevšedně. Trámy navíc polici podpírají a zajišťují tak dokonalou stabilitu. Polici je možno postavit a umístit přímo do rohu pokoje, popř. do zkosených zdí pokoje např. do půdních prostor – pod střechu. Tyto prostory jsou využívány velmi těžko pro svůj atypický tvar, ale tato police ho skvěle kopíruje a využijete s ní i tohoto jinak těžko využitelného místa. Police se skvěle hodí např. do ložnice např. do skříní nebo na odkládání oblečení, v obývacím pokoji na dekorace nebo do hal či dětských pokojů. 

Masivní dřevo umožňuje stálou trvanlivost a zaručuje neocenitelnou kvalitu nábytku. Nábytek z masivu je velmi odolný proti opotřebení. Police z masivu unesou i větší a těžší váhu předmětů, takže se nemusíme bát na ně postavit i dražší a těžší dekorace. 

Nábytek ze smrkového dřeva

Smrkové dřevo je jedním z nejoblíbenějších dřev na výrobu nábytku. Má velkou spoustu výhod. Smrkové dřevo je měkké, lesklé, velmi pěkně voní pryskyřicí, je pevné, ale pružné. Velmi dobře se opracovává, brousí i hobluje, frézuje, moří i barví. Velmi často je tesaři používáno na výrobu trámů a bednění, truhláři zase na měkký tzv. selský nábytek  - na výrobu komod, skříní, truhel atd. 

Smrkové police jsou namořeny a nalakovány, což zaručuje dokonalou ochranu před roztoči a poškozením dřeva vnějšími vlivy, Smrkové police v této úpravě jsou lesklé, velmi elegantní a vzbuzují opravdu nevšední dojem. Masivní smrkové dřevo je ideální kombinací k vytvoření dokonalého interiérového nábytku. Nástěnné masivní police ze smrku jsou jistě doplňkem, který zaujme každého návštěvníka. 

obrázek na pozadí