Dubová pergola z masivu pro auto

Součástí nových a moderních domů se stále častěji stávají dřevěné pergoly u zdi domu. Tento moderní typ dřevěných staveb začíná být zažitým standardem, proto jsme se rozhodli tyto pergoly vyrábět. Tyto dřevěné stříšky mají velké množství výhod. Domy díky nim získávají nový vzhled, luxusnější nádech a zajistí obyvatelům domů široké zázemí k relaxaci. Pergoly ovšem mají i jiné využití než je pouhá relaxace – můžou složit také jako přístřešky pro automobily.

Pergola pro automobily

Velkou výhodou pergoly u zdi je to, že je pergola opřena právě o zeď domu, kdy ke spojení je možné použít kovové závěsy anebo konce příčných trámků připojit k vodorovné dřevěné desce, která je vždy přišroubována ke zdi. Záleží už jen na Vás, jak si pergolu zařídíte, čím ji doplníte, jaký zvolíte dekor, povrchovou úpravu, typ dřeva i styl konstrukce. Moderní dřevěné pergoly pro automobily jsou většinou vyráběny na míru dle individuálních požadavků zákazníka. Návrh, zhotovení i konstrukci pergoly u zdi Vám zajistí naše stolařství.

Kryté nebo otevřené stání

Součástí nabídky je i otevřené kryté parkovací stání pro jedno či dvě a více aut. V případě poptávky o kryté stání pro auta ze dřeva Vám ukážeme nabídku všech materiálů, designů, povrchových úprav, proporčního řešení a dalších nezbytností, které Vám následně firma zhotoví na míru dle individuálních požadavků. Volbou pro zákazníka je druh masivního dřeva, na výběr je také z několika možností krytí garážového stání, sedlový či pultový tvar střechy, povrchová úprava dřeva a mnoho dalšího. To vše si domluvíte při bezplatné konzultaci a návrhu našeho odborníka. Vzhledem k tomu, že firma klade vysoké nároky na kvalitu materiálu, zpracování produktu a má nemalé zkušenosti s realizací menších či větších projektů, nemusíte se bát svěřit nám Vaši důvěru. 

Kvalita za nízké ceny

Stolařství Grecula Vám připraví pergolu přesně podle Vašich požadavků. Firma působí na trhu již několik let a zaručuje vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků. I přes kvalitu, kterou výrobky firmy Grecula disponují, jsou ceny přijatelné a vždy odpovídají požadavkům zákazníka. Zákazník má právo kontroly zhotovování pergoly v jakékoliv fázi výroby a s firmou své požadavky konzultovat. Cenová kalkulace, konzultace a návrh jsou zdarma! Na výrobky firmy Grecula se vztahuje neuvěřitelná záruka celých 7 let!

obrázek na pozadí