Interiérové prosklené dveře z masivu

Prosklené interiérové dveře

Interiérové dveře představují nedílnou součást každého domova. Dodávají mu pocit bezpečí, útulnosti a navíc tvoří izolační prvek proti úniku tepla z místností. Na trhu je nabídka mnoha typů interiérových dveří, proto není snadné vybrat si ty správné. Naše společnost zabývající se výrobou interiérových dveří již spoustu let se drží především vysoké kvality a dlouhé životnosti svých výrobků. A díky spokojenosti našich zákazníků víme, že se nám naše práce daří. Kromě množství materiálů a dekorů interiérových dveří existuje i mnoho způsobů pohybu. K dostání jsou dveře klasické, masivní či prosklené.

Skleněné interiérové dveře

Všechny naše nabízené interiérové dveře jsou osobité a vyráběné s láskou k lidskému řemeslu a dovednosti. Velmi oblíbené jsou prosklené dveře z masivu, které mají díky své pevné konstrukci mnohaletou životnost. Naše dveře se hodí do všech typů interiérů v bytech, rodinných domech či kancelářích. Vybírat můžete z mnoha typů povrchů, dekorů a nejrůznějších volitelných provedení. Zákazníkům jsme připravili dveře několika typů výřezů.  Můžete je vzájemně kombinovat jak v oblasti povrchů, tak i provedení a vytvořit si tak Váš vysněný prosvětlený domov. Důležitým prvkem těchto dveří je především sklo, které jim dodá dokonalý vzhled a podílí se na prosvětlenosti domu, která zaručí každodenní radost ve Vašem domově. V současné době jsou také oblíbené dveře celoskleněné, které představují nadčasový funkční prvek s neopakovatelnou atmosférou v každém domě či bytě.

Vyrobeny s láskou

V každých dveřích je osobitý kus přírody i umění pracovníka, který do nich vložil kousek sebe. Našim hlavním cílem jsou vnitřní dveře s důrazem na přírodní kresbu dřeva, propracovanost detailů, sladěnost barevnosti dřeva a individuální přístup ke každé zakázce. Široký výběr dveří umožňuje všem zákazníkům vybrat si podle individuálních přání a představ. Námi vyrobené dveře vytvoří harmonické bydlení, které si ihned zamilujete! 

obrázek na pozadí